O mnie

Rozmowa przy herbacie...Witam. Już od najmłodszych lat chciałam pomagać innym. W liceum moim ulubionym przedmiotem szkolnym stała się biologia i cześć związana z człowiekiem. W wyborze kierunku studiów nie miałam problemu, gdyż tylko ten kierunek w pełni odpowiadał moim oczekiwaniom. W 2003 r dostałam się na ówczesną Akademię Medyczną w Bydgoszczy i po pięciu latach ukończyłam kierunek fizjoterapii z tytułem magistra UMK w Toruniu CM im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

W trakcie studiów podjęłam pracę w instytucie kosmetycznym na stanowisku fizjoterapeutka- masażystka. Do moich obowiązków należało wykonywanie zabiegów na ciało, masaży oraz zabiegów za pomocą urządzenia próżniowego. W czasie 1,5 roku pracy w tym miejscu poznałam wielu wspaniałych ludzi, co umocniło mnie w przekonaniu, że tędy wiedzie moja życiowa droga. To chcę robić w życiu.

W międzyczasie dowiedziałam się o alternatywnych metodach leczenia i tak odkryłam ajurwedę. Postanowiłam rozwijać się w tym kierunku, co zaowocowało ukończeniem kursu masaży orientalnych i ajurwedyjskich w Akademii Masażu Karuna.

Chcę dalej się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę o nowości w sferze masaży oraz zabiegów na ciało z użyciem naturalnych produktów. Stąd też wzięła się nazwa salonu, gdyż źródło daje początek rzece, a ona pomaga roślinom i zwierzętom się rozwijać. Podobnie jest z pięknem. Źródłem piękna jesteśmy my sami, musi tylko znaleźć się ktoś, kto pomoże mu wypłynąć…

Zapraszam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *